Mixtape.
Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet quisque rutrum.

Instagram

Ekonomalia 2022/Ekonomalia 2022 /Ten pierwszy wpis

Blog

Ten pierwszy wpis

24 września, godzina 00:23 – w końcu przyszedł wyczekiwany mail! 28 pełnych zajawki i pasji osób zostało ogłoszonych Sztabem Głównym Ekonomailów 2022. Przez cały rok będą pracować po to, aby przez trzy majowe dni uszczęśliwić 15 tysięcy osób.

Jeśli zastanawiacie się, co udało nam się zrobić od tego czasu, to jesteście zdecydowanie we właściwym miejscu… A szczerze musimy przyznać, że udało nam się już wykonać kawał dobrej roboty! Mieliśmy 7 zebrań całego Sztabu, gdzie udało nam się zawęzić krąg artystów, których i wy i my chcielibyśmy zobaczyć w maju na naszej scenie (nieskromnie mówiąc, są fantastyczni i nie możemy doczekać się pierwszych ogłoszeń!), pule biletowe oraz wybrać podwykonawców. Jeżeli myślicie, że te 7 spotkań to wszystko – jesteście w przeogromnym błędzie! Siedem pionów kilkuosobowych oraz trzy jednoosobowe dzielnie pracują nad wspólnym sukcesem poprzez spotkania, dyskusje i finalnie wykonywanie tasków, które na pierwszy rzut oka są niewidoczne, ale bez nich ani rusz!

Oczywiście w tym wszystkim nie zapominamy o wspólnej integracji – bardzo często spotykamy się, aby po prostu porozmawiać, a ostatnio zrobiliśmy sobie nawet kilkudniowy wypad do Walimia! Ekonomalia to nie tylko ogromny nakład pracy, ale nasza najlepsza przygoda w studenckim życiu i obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby maj 2022 zapadł w Waszych pamięciach na wiele lat.

Written By: Julka Pietras

No Comments

Leave a Reply